Výzva – modelky do nového projektu

27.3.2017

F_2016_12_28_020462Do nového umeleckého fotografického projektu potrebujem jednotlivo viac žien rôzneho veku a vzhľadu. Projekt má pracovný názov „Ženy Biblie“ a budú to fotografie, ktoré by mali znázorňovať jednotlivé biblické ženy v určitých životných situáciách. Z dôvodu, aby niekto tento nápad nekopíroval, tak podrobnosti už až osobne s vybratými záujemkyňami.

Podmienky pre záujemkyne

Vek minimálne 16 rokov (do 18 rokov povolenie od rodiča). Najlepšie byť z Detvy a okolia, alebo niekto, kto sem chodieva, pretože sa bude robiť viac fotení. Chuť vyskúšať si niečo nové.

Čo za to?

Jedná sa o fotenie typu TFP (Time for photo) – čiže čas za fotografie. V praxi to znamená, že modelka sa nechá nafotiť bez nároku na honorár a taktiež fotograf si za fotenie nič neúčtuje. Ale obaja majú úžitok: modelka dostane pekné fotky, vďaka ktorým sa môže ďalej prezentovať a fotograf získa ďalšie fotky pre prezentáciu samého seba. Modelka samozrejme tiež získa nejaké skúsenosti s fotením a o príprave na fotenie.

Nakoľko však umelecká fotografia nie je o modelke, robíme to tak, že fotíme umeleckú fotografiu a popri tom fotky pre modelku, aby bola spokojnosť na obidvoch stranách.

Chceš to skúsiť?

Tvoje meno (povinné)

Tvoj email (povinné)

Tvoj telefón (povinné)

Tvoja foto (povinné)

Pár slov o tebe:

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *