Tvorba webových stránok

_MG_4487Existencia firmy a pomaly aj jednotlivca sa dnes už nezaobíde bez vlastnej webovej stránky. Aby však stránka mala zmysel, je potrebné vytvoriť profesionálnu stránku s pútavým obsahom a zaujímavým dizajnom, ktorý osloví potencionálnych návštevníkov. Dnes už je nutnosťou tvoriť webové stránky s tzv. responzívnym dizajnom ( prispôsobenie stránok na prezeranie v mobiloch, tabletoch a iných zariadeniach). Aby boli webové stránky ľahko upraviteľné, je potrebné zabezpečiť jednoduché ovládanie majiteľom stránok.

Jediné, čo Vám nedokážem zabezpečiť pri tvorbe Vašej webovej stránky je pútavý obsah. To jediné záleží už iba na Vás samotných, ale aj napriek tomu Vám dám veľké množstvo profesionálnych rád, ako vytvoriť obsah stránok, aby boli nielen zaujímavé, ale aby Vašu stránku našli vyhľadávače.

Všetky ostatné podmienky dobrej webovej stránky Vám však viem zabezpečiť a pri tvorbe webových stránok sa o to vždy snažím. Vytváram webové stránky na kľúč (od dizajnu až po samotnú webovú stránku) vždy podľa Vašich požiadaviek. Vaše stránky dokážem zladiť s Vašim už existujúcim dizajnom firmy, alebo s Vašimi predstavami podľa použitia stránok, bez ohľadu na to, či potrebujete iba vizitku firmy, blog, eshop, alebo multifunkčnú firemnú stránku.

V prípade ďalších otázok, alebo záujmu o vytvorenie webových stránok ma kontaktujte cez nasledovný formulár

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefón (povinné)

Vaša správa (povinné)

Ukážka webových stránok z poslednej doby

Farma pod Melichovou skalou www.podmelichovouskalou.sk Podpoľanček www.podpolancek.sk Techenergo www.techenergo.sk