Grafika & Reklama

my_cool_style_1Ako profesionálny grafik Vám ponúkam svoje služby pri akomkoľvek grafickom výstupe. Bez problémov Vám vytvorím logo, návrh vizitky, letáku, spracujem knihu, katalóg, pripravím grafické výstupy bilboardu, polepu na okná, alebo auto, grafický dizajn pre Vašu prezentáciu, alebo webovú stránku a pod.

Všetky výstupy Vám dodám profesionálne spracované pre akékoľvek použitie, vrátane výstupu pre tlač. V rámci mojej ponuky Vám zabezpečím výrobu akéhokoľvek výstupu a zrealizujem aplikovanie hotových výstupov na konkrétnu plochu (polepenie áut, výkladov, vylepenie bilboardu, montáž banneru, monáž tabulí )

Samozrejmosťou sú aj display systémy, ako Áčka, roll upy, beachflagy, postery, menovky, tabuľky, informačné systémy a pod. Všetky výstupy Vám zrealizujem na kľúč od návrhu, až po samotný výrobok.

Všetko závisí od požiadaviek zákazníka a je iba na Vás, či požadujete kompletný výstup, alebo iba polotovar ako sú: tlačové podklady, vizualizácie, úpravy fotografií a pod.

Rovnako disponujem databázou ilustračných fotografií, ktoré sú zamerané na použitie pre reklamu, médiá a dotvorenie článkov a iných mediálnych výstupov. Ako grafik Vám dokážem previesť fotografie a kresby do grafikých formátov, alebo pripraviť ilustráciu v grafickom výstupe podľa Vašich požiadaviek.

Pre ďalšie informácie a objednávky navštívte moju webovú stránku FOTO & GRAFIKA

Ukážka pár grafických prác