Modelka na fotenie – výzva – ukončené

Modelka - výzvaKeďže mi niektoré moje doterajšie modelky odchádzajú koncom septembra na VŠ mimo Detvy, ponúkam 1 – 2 z vás možnosť byť mojimi novými „obeťami“ 🙂Ako to funguje?

Fotíme počas celého roka, hlavne v ateliéri, na rôzne témy. Čas si vždy dohodneme podľa toho ako má kto voľno. Robíme rôzne druhy fotenia a spoločne vymýšľame čo budeme fotiť. Fotia sa aj tématické fotenia, aj rôzne druhy umeleckej fotografie, glamour a pod. Základom fotenia je hlavne sa zabaviť, niečo vymyslieť a vytvoriť rôzne zaujímavé zábery. Hľadáme rôzne rekvizity, aby boli vždy fotky iné a zaujímavé.

Čo k tomu treba?

Hlavne chuť vymýšľať a učiť sa. Okrem toho samozrejme vek minimálne 18 rokov. No a samozrejme je potrebné súhlasiť s použitím vytvorených fotiek. Za to budeš mať kopec zaujímavých fotiek pre seba a naučíš sa veľmi veľa vecí. Ak rozmýšľaš, že by si skúsila preraziť v modelingu, je toto pre teba výborná prípravka.

Zaujalo ťa to a chceš to skúsiť?

V tom prípade mi pošli na mail svoje foto, meno a priezvisko, vek a telefónne číslo. Výber budem robiť v priebehu septembra, kedy si niektoré z vás pozvem na skúšobné fotenie. Po tomto fotení si vyberiem 1, alebo 2 z vás, s ktorými už dohodnem ostatné podrobnosti

Takže píšte na mail maros@lumatex.sk, alebo cez tento formulár:

Tvoje meno (povinné)

Tvoj email (povinné)

Tvoj telefón (povinné)

Tvoja foto (povinné)

Pár slov o tebe:

Názor k “Modelka na fotenie – výzva – ukončené

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *